با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شیراز به تهران 935 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شیراز به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر شیراز به تهران​ با اتوبوس

هنگام سفر از شیراز به سمت تهران شما ازمسیرهای بین راهی سعادت شهر، آباده، شهرضا میگذرید. در مسیرشیراز به تهران جاذبه های دیدنی زیادی وجود داره از جمله:

  • تنگه بلاغی

یکی از شهر های استان فارس شهر سعادت شهر است که مرکز شهرستان پاسارگاد است و در 105 کیلومتری شمال شرقی شهرستان شیراز قرار گرفته است. در بین دشت پاسارگاد و دشت سعادتشهر دره های سرسبز و زیبا به مساحت 12 هکتار با قدمت 80 سال  وجود دارد  که تنگ بلاغی نامیده میشود. این نام به معنی چشمه در زبان ترکی است. تنگه بلاغی تنگه ایست که به باور باستان شناسان در مسیر راه شاهی یا جاده سلطنتی قرار داشته است و هر ساله بازدید کنندگان بسیاری از آن دیدن میکنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به تهران- تنگه بلاغی

  • قلعه ایزد خواست

قلعه ایزد خواست متعلق به دوران ساسانی در مسیر شیراز به اصفهان قرار دارد که شباهت زیادی به ارگ بم کرمان دارد. این قلعه بر فراز صخره بزرگی واقع شده است. داخل قلعه، خانه های بسیار کوچک با کوچه های بسیار تنگ و باریک دیده می شود. از ویژگی های خاص این قلعه امنیت چشمگیر آن است که بدلیل خندق عمیق اطراف یکی از دست نیافتنی ترین بناهای عهد باستان برای دشمنان بوده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به تهران- قلعه ایزد خواست

  • امام زاده شهرضا(شاه رضا)

در شمال شهرستان شهرضا امامزاده شهرضا قرار دارد که به روایتی یکی از برادران امام رضا (ع) و بروایت دیگر از سادات حسنی است. ساختمان امامزاده شهرضا در دوران سلطنت شاه اسماعیل صفوی ساخته شده و به تازگی بازسازی شده است. مقبره امامزاده شاه رضا مربوط به دوره صفوی است و به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به تهران- شهرضا

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به شیراز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به شیراز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.