سفر کردن مزایای زیادی رو برای شما به ارمغان میاره. همین الان تصمیم خودتونو بگیرین و بلیط اتوبوس سفر خودتون رو در سایت پایانه ها خرید کنین تا از مزایای زیر بهره مند بشین.

1- سفر به شما در مورد جهان می آموزد.

جهان مثل یه کتابه و کسانیکه سفر نمیکنن مثل اینه که فقط یک صفحه از این کتاب رو خوندن. سفر بیشتر از درس های دانشگاهی به شما درس میده. شما در مورد فرهنگ کشورهای مختلفی که سفر میکنین یاد میگیرین. اگه با مردم هر شهر مشغول صحبت بشین در مورد افکار، عادت ها و تاریخ هر شهر اطلاع پیدا میکنین.

مزایای سفر

2- در مورد شهر خودتون اطلاعات جدیدی بدست میارین.

اگه سفر کنین نه تنها در مورد فرهنگ های سایر شهر ها  اطلاعات بدست میارین بلکه در مورد خودتون هم اگاه میشین. شما تفاوت های فرهنگی رو میشناسین و متوجه میشین چی باعث شده که فرهنگ شما خاص بشه. بعد از برگشتن از یه سفر طولانی شما شهر خودتون رو با دید بازتری میبینین.

3- در مورد خودتون اطلاعات کسب میکنین.

شما میتونین اطلاعات زیادی در مورد خودتون در سفر بدست بیارین. شما میتونین احساس خودتون رو نسبت به شهرتون بفهمین. شما میتونین احساس واقعی تون رو نسبت به مردم شهرها ی دیگه تشخیص بدین. میتونین بفهمین که در شرایط دور از خونه در محیط جدید چطور رفتار میکنین. شما بعد از برگشت به خونه اون آدم سابق نخواهید بود.

4- سفر شما رو صبورتر میکنه.

در حین سفر شما با آدمای مختلفی آشنا میشین که با شما تفاوت دارن اگه به اندازه ی کافی سفر رفته باشین این تفاوتها رو درک میکنین و بهتر با اونا روبرو میشین. بعبارتی سفر شما رو متواضع تر میکنه.

5- سفر برای شما خاطرات زیبایی میسازه که نمیتونین فراموش کنین.

وقتی سفر میکنین تجربه هایی رو بدست میارین که هیچوقت در شهر زندگی تون انجام ندادین. شما جاهای دیدنی زیادی رو میبینین که ممکنه در شهر خودتون نداشته باشین. کارهایی رو میکنین که قبلا هیچوقت انجامشون ندادین.

مزایای سفر

6- سفر اعتماد به نفس شما رو بالا میبره.

سفر به طرز شگفت انگیزی اعتماد به نفس شما رو بالا میبره شما متوجه میشین که میتونین با موقعیت های نا شناخته بسیاری روبرو بشین. شما میبینین که میشه بدون تکیه بر کسایی که همیشه اطرافتون بودن زندگی کنین. به این نتیجه میرسین که قویتر و باهوش تر از آن چیزی هستین که انتظارشو داشتین.

7- سفر به شما امکان میده که دانش مفیدی رو بدست بیارین.

اگه سفر کنین چیزهای مفیدی رو یاد میگیرین. از منوی جدید در رستوران تا مشکلات و مسائل مختلف که تا قبل سفر باهاش روبرو نشده بودین.

8- در سفر با زبان ها و گویش های مختلف آشنا میشین.

اگه به جایی سفر کنین که به زبان متفاوتی از شما صحبت کنن شما میتونین تعدادی از اونا رو یاد بگیرین.

9- سفر به شما انگیزه میده.

بعد از سفر این احساس در شما بوجود میاد که انگیزه و نشاط بیشتری از قبل سفر دارین. در حین سفر شما کارهایی رو تجربه میکنین که خیلی دوست داشتین در شهر خودتون انجام بدین. شما دوست دارین که دانش و مهارت خودتون رو تست کنین. این تجربه ها به شما انرژی زیادی میده.

10- بعد از سفر میتونین تا سال ها داستان برای تعریف داشته باشین.

در حین سفر شما تجربیات جالب و هیجان انگیز بسیاری رو بدست میارین که همیشه تو ذهنتون میمونه و میتونین بعد از اینکه بزرگ شدین تعریف کنین.

مزایای سفر کردن