تاریخ انتشار :  | 

در ایام تعطیلات نوروز به دلیل حجم بسیار سفرها شاید با یه سری مشکل روبرو بشیم. یکی از اونا آماده نبودن اتاقیه که رزرو کردین. با پایانه ها همراه بشین.


برای همه ما پیش اومده که پس از رسیدن به مقصد وقتی به هتل میرسیم و نیاز به دوش و استراحت داریم با این جمله مواجه میشیم: متاسفانه اتاق شما هنوز آماده نشده! در بیشتر کشورها ساعت ورود هتل ها از بعد از ظهر شروع میشه. این امر برای کسانی که صبح به مقصد میرسن خسته کننده اس. البته فراموش نکنین که هنگام رزرو حتما ساعت های تحویل اتاق در هنگام ورود و خروج رو بپرسین، چونکه در مناطق مختلف این ساعت ها متفاوت هستن و ممکنه شما رو به اشتباه بندازن. در این مطلب چند راهکار برای راحت تر سپری کردن این زمان به شما ارائه میدیم که باعث میشن این زمان انتظار رو راحت تر سپری کنین.

سپردن چمدان هایتان به انبار چمدان هتل

هر چقدر هم که زود رسیده باشین میتونین چمدان های خودتون رو به انبار نگهداری هتل تحویل بدین. بهتره قبلش تمام وسایل با ارزش خودتون رو از داخل چمدان بردارین. یادتون نره که رسید تحویل رو بگیرین. اینطوری اگه قرار باشه چند ساعت منتظر بمونین دیگه نیازی به کشیدن چمدان ها این طرف و اون طرف ندارین.

قبل از تحویل اتاق خودتان را سرگرم کنید | پایانه ها

درخواست از هتل برای تحویل اتاق چند ساعت زودتر

اگه زمانی که سفر میکنین زمان خیلی شلوغی نباشه میتونین از هتل درخواست کنین که اتاقتون رو زودتر بهتون تحویل بده البته در ایام نوروز انتظار این کار رو اصلا نداشته باشین.

تعویض اتاق

میتونین در صورت آماده نبودن اتاقتون از مسئولین بخواین که اتاق دیگه ای رو بهتون پیشنهاد بدن و اگه خوش شانس باشین شاید اتاق بهتری نصیبتون بشه. البته به شرطی که اتاق خالی باشه و مسئولان قبول کنن.

استفاده از استخر و اسپا هتل

در صورتیکه هتل انتخابی شما استخر و اسپا داره می تونین در فاصله ای که اتاقتون آماده میشه از اونا استفاده کنین و استراحت کنین.

استفاده از مراکز تجاری هتل

در فاصله ای که باید منتظر بشین، میتونین از مراکز خرید هتل استفاده کنین و به خرید برین. همینطور میتونین از اینترنت رایگان هتل استفاده کنین و ایمیل ها تون رو چک کنین.

استراحت در لابی هتل

شما میتونین در لابی هتل منتظر بمونین و استراحت کنین. نوشیدنی سفارش بدین، روزنامه ها رو ورق بزنین و یا تلویزیون تماشا کنین.

 قبل از تحویل اتاق خودتان را سرگرم کنید | پایانه ها

آشنا شدن با محیط هتل

تو این فاصله ای که زمان دارین میتونین کمی در هتل قدم بزنین و با محیط آشنا بشین و میان وعده ای رو بخورین.

سر زدن به صرافی هتل

اگه فرصت نداشتین که ارز محلی تهیه کنین میتونین به صرافی هتل یا صرافی های اطراف سر بزنین، شاید بتونین با قیمتی مناسب ارز رو تهیه کنین.

 قبل از تحویل اتاق خودتان را سرگرم کنید | پایانه ها

میتونین از کارمندان هتل راهنمایی بگیرین چون اونا محله رو به خوبی میشناسن و میتونن بهترین گذینه ها رو بهتون پیشنهاد بدن.

امیدواریم با رعایت موارد فوق سفری بدون استرس و نگرانی در پیش داشته باشین. در پایان این نکته رو اضافه میکنیم که اگه قصد سفر اتوبوسی و زمینی رو در ایام نوروز دارین پایانه ها معتبرترین سامانه خرید بلیط اتوبوس به انتخاب مردم است که میتونین بهترین و با صرفه ترین بلیط رو از ما بخواهید.


Payaneha.com