تاریخ انتشار :  | 

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید. پایانه ها تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور، به شما ناوگان دربستی ارائه میدهد.


دو هفته بیشتر تا اربعین حسینی نمانده و در این ایام، سیر کثیری از مردم در اقصی نقاط کشور، خودشان را برای این سفر زیارتی و معنوی آماده میکنند. ایرانی ها در اقصی نقاط کشور برای ورود به عراق باید از مرز مهران، شلمچه، چذابه و خسروی بگذرند، البته باید به این نکته توجه کرد که هر استان مجاز به استفاده از مرز خاصی می باشد.
اولین مسئله قابل اهمیت برای زائران، این است که با چه وسیله نقلیه ای سفر کنند تا علاوه بر اینکه مقرون به صرفه باشد بتوانند سفری راحت و کم خطر را نیز داشته باشند. نکته قابل اهمیت این است که در  این ایام، مسیرهای منتهی به مرزها بسیار شلوغ است و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور پیشنهاد میکند که مردم از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده نمایند تا علاوه بر ایمنی سفر ترافیک مسیرهای مرزی کمتر شود.

سفر به اربعین

برای این سفر زیارتی شما میتوانید از وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس، هواپیما و قطار استفاده کنید. اما به صرفه ترین وسیله نقلیه اتوبوس یا مینی بوس است. یکی از مزیت های اتوبوس این است که شما میتوانید یک اتوبوس اختصاصی رزرو کنید و با فامیل و دوستانتون به زیارت مشرف شوید. بسیاری از مردم فکر میکنند اجاره اتوبوس فقط برای ارگانهایی مثل دانشگاهها، مدارس و دفاتر زیارتی است. در صورتی که این یک ذهنیت اشتباه است و هر شخصی میتواند با عقد قرارداد با شرکت های مسافربری دارای مجوز، برای مبداء و مقصد دلخواه خود اتوبوس کرایه نماید. اگر قصد سفر به کربلا دارید کافی است گروهی از آشنایان و دوستان خود را مطلع نمایید و اتوبوس دربستی اجاره نمایید، در این صورت مزایای زیر شامل سفر شما می شود:

  • شما میتوانید خودتان نوع وسیله نقلیه دربستی را انتخاب کنید. (اتوبوس، مینی بوس و حتی سواری).
  • شما میتوانید خودتان مدل وسیله نقلیه دربستی را انتخاب کنید. (اسکانیا، ولوو، VIP و فرست کلاس)
  • شما با آشنایان خود همسفر میشوید و فرد غریبه ای در ناوگان شما نمی باشد.
  • هزینه اجاره وسیله نقلیه بین تمامی آشنایان  تقسیم میشود و بسیار به صرفه است.
  • شما نیاز به راننده و کمک راننده ندارید چون وسیله نقلیه با رانندگان مجرب در اختیار شما قرار میگیرد.

اربعین حسینی

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید.سایت پایانه ها این کار را برای شما آسان کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه یکی از بهترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد، تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور به شما خدمات ناوگان دربستی را ارائه میدهد. تنها کافی است وارد سایت payaneha.com شوید و بر روی درخواست سرویس دربستی کلیک نمایید. پس از تکمیل فرم مربوط به اطلاعات سفر، کارشناسان سایت پایانه ها با شما تماس میگیرند و بهترین خدمات را با تخفیفات ویژه در اختیار شما قرار میدهند.

سایت پایانه ها دارای قابلیت های زیادی است که در ادامه اشاره میشود:

  • همکاری با بیش از 1000 شرکت مسافربری معتبر و شناخته شده در اقصی نقاط کشور. (شرکت های اتوبوسی، مینی بوسی و سواری)
  • ارائه بهترین ناوگانهای مسافربری (VIP- فرست کلاس مانیتوردار)
  • ارائه تخفیفات ویژه و متنوع
  • برگزاری جشنواره پایانه ها و اهداء جوایز نقدی
  • در صورت انصراف از سفر، بازگشت وجه پرداختی مطابق با قوانین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

امیداست که با دریافت خدمات بلیط اتوبوس و رزرو اتوبوس دربستی از سایت پایانه ها بتوانید سفر خوشی را تجربه نمایید.

رزرو دربستی اربعین


Payaneha.com