ترمینال شاهین شهر

ترمینال شاهین شهر با نمایی شیشه ای یکی از جدید ترین و بزرگترین ترمینال های اصفهان است. ترمینال شاهین شهر در کنار جاده ی تهران - اصفهان قرار دارد.

ترمینال شاهین شهر روزانه اتوبوس های زیادی را در مسیر آبادان، آباده، آستارا، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، خوزستان، اندیمشک، اهواز، ایذه، بابل، بابلسر، برازجان، بندر عباس، بوشهر، تهران ، خرمشهر و ...  روانه می کند.
ترمینال شاهین شهر روزانه بیش از 100000 مسافر را در مسیر های مختلف جابجا میکند. ترمینال شاهین شهر مجهز به اتوبوس های به روز و مدرن میباشد.
شرکت های مسافربری بسیاری درون ترمینال شاهین شهر دفتر نمایندگی دارند و شما میتوانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی و یا با مراجعه به ترمینال شاهین شهر از آنها خرید کنید.

امکانات ترمینال شاهین شهر

  • فروشگاه 
  • رستوران و کافی شاپ
  • سرویس بهداشتی
  • نمازخانه
  • پارکینگ

ترمینال شاهین شهر


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال شاهین شهر


خرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به آبادانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به اردبیلخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به ارومیهخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به امیدیه خوزستانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به اندیمشکخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به اهوازخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به بندرعباسخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به بهبهانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به بوشهرخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تبریزخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تنکابنخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تهرانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین)خرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تهران پایانه جنوبخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به تهران پایانه شرق (تهران پارس)خرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به خرمشهرخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به دزفولخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به ساریخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به سربندرخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به شاهرود سمنانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به شیرازخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به عسلویهخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به قزوینخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به قشمخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به لنگرودخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به ماهشهرخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به مسجدسلیمانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به مشهد مقدسخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به ملایرخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به کرجخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به کرمانخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به کلاچایخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به گنبدکاووسخرید بلیط اتوبوس از شاهین شهر به یزد

جستجوی بلیط اتوبوس