خرید بلیط اتوبوس رایگان


برای خرید بلیط اتوبوس ارزان تر میتوانید از کد تخفیف پایانه ها استفاده کنید. پایانه ها و بازارگاه در مناسبت های مختلف در صفحه اینستاگرام خود مسابقه برگزار می کنند و به برندگان به قید قرعه بلیط رایگان اهدا می کنند. جهت اطلاع از شرایط و چگونگی دریافت بلیط رایگان کافیست صفحه اینستاگرام پایانه ها و بازارگاه را دنبال کنید. شما می توانید کد تخفیف را به صورت روزانه از استوری های اینستاگرام و یا هایلایت تخفیف دریافت کنید. پس از دریافت کد تخفیف و استفاده از آن می توانید بلیط اتوبوس خود را ارزان تر بخرید.
سامانه پایانه ها از باسابقه ترین وب سایت های فروش بلیط اتوبوس است و در حال حاضر روزانه بالغ بر 4000 بلیط اتوبوس در سراسر کشور را بفروش می رساند از بین مسافرین خود روزانه به بیست نفر به صورت تصادفی از 25 تا 100 درصد مبلغ بلیط را باز می گرداند. به این صورت که شما پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ، در صورت برنده شدن پیغام تبریکی دریافت می نمایید و از شما شماره کارت دریافت می شود تا مبلغ به حساب شما بازگردانده شود.

این طرح به پایان رسیده است.

‌ در سایت پایانه ها با اطمینان خرید کنید.


نماد اطمینان
نماد ساماندهی
به پرداخت ملت
بانک سامان

برای جستجوی سرویس مورد نظرتان همین حالا کلیک کنید.

‌ جدیدترین روش های خرید بلیط اتوبوس در سایت پایانه ها


خرید بلیط اتوبوس از سایت

از متداول ترین روش های خرید بلیط اتوبوس خرید از سایت است. شما میتوانید به راحتی با ورود به سایت payaneha.com بلیط خود را خریداری نمایید.

خرید توسط همراه سفر پایانه ها

خرید بلیط اتوبوس بدون نیاز به اینترنت توسط اپلیکیشن همراه سفر امکان پذیر است. برای خرید بلیط کافیست همراه سفر پایانه ها را دانلود نمایید.

خرید از طریق کد USSD

تنها کافیست با شرکت مسافربری مورد نظر خود تماس گرفته و با ذکر مقصد کد رزرو بگیرید و با شماره گیری #333*724* سه مرحله را پیش بروید .