تاریخ انتشار خبر : 1395/11/30

آغاز پیش فروش بلیط اتوبوس نوروز 96

در راستای خدمت رسانی به مسافران عزیز پیش فروش بلیط های نوروز 96 بدون افزایش قیمت از فردا اول اسفند ماه 1395 در سایت پایانه ها آغاز می گردد.

تعطیلات طولانی نوروز، فرصت بسیار مناسبی برای مسافرت است. با نزدیک شدن به نوروز برنامه ریزی برای سفر های نوروزی آغاز میشود. بسیاری از خانواده‌ها در این ایام به شهرهای مختلف کشور سفر می‌کنند. 
در هنگام سفر تهیه بلیط تخفیف دار و انتخاب بهترین، به صرفه ترین و مناسبت ترین روش برای سفر مطرح می شود. همیشه هزینه بلیط جزو دغدغه های مسافران بوده و هست. بیشتر مسافران به دنبال خرید بلیط های ارزان قیمت و تخفیف دار برای کاهش هزینه‌های سفر خود هستند.
می توان گفت یکی از به‌صرفه‌ترین شیوه‌های سفر، سفر با اتوبوس است.  سامانه پایانه ها مفتخر است اعلام دارد که در ایام نوروز و همزمان با شروع پیش فروش نوروزی تخفیف‌ها و پیشنهادهای بسیار وسوسه‌ كننده  برای همراهان همیشگی اش دارد.
گفتنی است پیش فروش بلیط های نوروزی اتوبوس از اول اسفند ماه 1395 به صورت آنلاین و بدون افزایش قیمت از طریق سایت payaneha.com آغاز میگردد. مسافران گرامی می توانند با مراجعه به سایت پایانه ها نسبت به خرید بلیط خود همراه با تخفیفات متنوع و ویژه سامانه پایانه ها اقدام نمایند.

سامانه پایانه ها سفر خوبی را برای شما مسافران آرزو مند است.

پیش فروس بلیط نوروز

جستجوی بلیط اتوبوس

بر چسب ها :
خرید بلیط با نازل ترین قیمتخریدبلیط تخفیف دارسفر با اتوبوسپیش فروش بلیط اتوبوسپیش فروش نوروزی بلیطخرید بلیطخرید بلیط اتوبوس