شرکت مسافربری جهان گشت مهر شیراز پایانه کاراندیش

www.jmt16.ir

جهان گشت مهر شیراز پایانه کاراندیش

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD روشی سریع و آسان برای تهیه بلیط بدون نیاز به اینترنت می باشد. فقط کافیست شما با شرکت مسافربری جهان گشت مهر شیراز پایانه کاراندیش (07137317000) تماس بگیرید و با مشخص کردن مقصدتان یک کد دریافت کنید. سپس با شماره گیری #333*724* نسبت به پرداخت وجه بلیط اقدام کنید.

دانلود اپلیکیشن همراه سفر

خرید بلیط اتوبوس بدون نیاز به اینترنت توسط اپلیکیشن اندروید همراه سفر، برای اولین بار توسط متخصصین پایانه ها در سال 1393 با حضور جمعی از بزرگان صنعت حمل و نقل کشور افتتاح شد. چرا که ما در تلاش هستیم به همه اقشار جامعه امکان رزرو و خرید بلیط اتوبوس حتی بدون اینترنت را به ارمغان بیاوریم.

اجاره اتوبوس دربستی

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید. سایت پایانه ها این کار را برای شما آسان کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه یکی از بهترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد، تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور به شما خدمات ناوگان دربستی را ارائه می دهد.
سفارش اتوبوس دربستی

ازین پس می توانید به صورت آنلاین اتوبوس دربستی خود را رزرو کنید.


برای سفارش اتوبوس دربرستی روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.darbasti24.ir

خرید بلیط اتوبوس لار به شیراز

مسافرین عزیزی که از شیراز به شهرستان لار مسافرت می کنند، می توانند بلیط برگشت خود از لار به شیراز را با کلیک بر روی عکس زیر تهیه کنند.


خرید بلیط اتوبوس لار به شیراز