شرکت مسافربری ایران پیما شیراز پایانه کاراندیش

www.iranpeymafars.ir

ایران پیما شیراز پایانه کاراندیش
سرویس همه روزه فرودگاه امام

به اطلاع مسافرین محترم می رسانیم، هر روز اتوبوس فرودگاه امام دایر گردید.


همراهان عزیز، از این پس می توانید بلیط اتوبوس شیراز به فرودگاه امام را با تخفیف ویژه از شرکت مسافربری ایران پیما به صورت اینترنتی خریداری کنید.

سرویس VIP بیرجند با تخفیف ویژه

به اطلاع مسافرین محترم بیرجند می رسانیم، هر روز ساعت 13:30 اتوبوس VIP به بیرجند دایر گردید.


همراهان عزیز، از این پس می توانید بلیط اتوبوس شیراز به بیرجند را با تخفیف ویژه از شرکت مسافربری ایران پیما به صورت اینترنتی خریداری کنید. این سرویس در ساعت 13:30 به صورت روزانه دایر می باشد.

خرید بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

برای خرید بلیط اتوبوس برگشت از مبدا بندر عباس به شیراز بر روی عکس زیر کلیک کنید.


بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD روشی سریع و آسان برای تهیه بلیط بدون نیاز به اینترنت می باشد. فقط کافیست شما با شرکت مسافربری ایران پیما شیراز پایانه کاراندیش (07137304512) تماس بگیرید و با مشخص کردن مقصدتان یک کد دریافت کنید. سپس با شماره گیری #333*724* نسبت به پرداخت وجه بلیط اقدام کنید.

اپلیکیشن همراه سفر ایران پیما شیراز پایانه کاراندیش

خرید بلیط اتوبوس بدون نیاز به اینترنت توسط اپلیکیشن اندروید همراه سفر، برای اولین بار توسط متخصصین پایانه ها در سال 1393 با حضور جمعی از بزرگان صنعت حمل و نقل کشور افتتاح شد. چرا که ما در تلاش هستیم به همه اقشار جامعه امکان رزرو و خرید بلیط اتوبوس حتی بدون اینترنت را به ارمغان بیاوریم.

اجاره اتوبوس دربستی

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید. سایت پایانه ها این کار را برای شما آسان کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه یکی از بهترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد، تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور به شما خدمات ناوگان دربستی را ارائه می دهد.