راهنمـای خریـد اینترنتـی بلیـط

                    


کاربر گرامی شما بعد از انتخاب بلیط ، باید مبلغ آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. به همین منظور می توانید از طریق کارت های عضو شتاب نسبت به پرداخت مبلغ بلیط به شرح زیر اقدام فرمایید.

1- شما می توانید یکی از پنل های بانک ملت یا بانک سامان را جهت پرداخت انتخاب نمایید.لازم به ذکر است شما با تمام کارت های عضو شتاب قادر به پرداخت هستید و محدودیتی در انتخاب پنل بانکی ندارید.پس از انتخاب پنل بانکی باید روی گزینه "پرداخت توسط پنل بانک های عضو شتاب" کلیک کنید.
  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها
2- در این مرحله وارد پنل بانکی که انتخاب کرده اید می شوید که باید شماره کارت ، رمز اینترنتی و اطلاعات خواسته شده دیگر را وارد کنید و روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.
                         - پنل بانک سامان   راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها
                         - پنل بانک ملت   راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها

کاربر گرامی شما می توانید با عضویت در وب سایت پایانه ها ، از امکانات بالایـی نظیر ، خرید از طریـق اعتبار مالی ، ابطال غیـرحضوری بلیط ، گزارش عملکرد، استعلام بلیط و ... بهره مند شوید.

عضویت در وب سایت پایانه ها :
  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها

کاربر گرامی شما می توانید با عضویت در وب سایت پایانه ها و شارژ اعتبار مالی ، مبلغ بلیط خود را از طریق اعتبار مالی پرداخت کنید.به همین منظور می توانید به شرح زیر عمل نمایید.

1- ورود به حساب کاربری (پرونده شما) و شارژ اعتبار مالی :
لازم به ذکر است شما می توانید فقط برای شرکتی که از آن خرید می کنید ، اعتبار مالی خود را شارژ کنید.
  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها
2- حالا اعتبار مالی شما شارژ شده است و می توانید بلیط مورد نظر را انتخاب و خریداری فرمایید.برای این منظور باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود ، وارد سیستم شوید و سپس روی گزینه "پرداخت توسط اعتبار مالی" کلیک کنید. لازم به ذکر است اگر مبلغ خرید شما بیشتر از اعتبار مالی باشد ، این گزینه غیرفعال می شود.
  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها
  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها

کاربر گرامی ، اگر شما از کاربران سایت پایانه ها باشید و بلیط خود را از طریق سایت پایانه ها خریداری فرمایید ، می توانید به صورت غیر حضوری بلیط خود را باطل کنید و مبلغ آن به اعتبار مالی شما برگشت داده شود.لازم به ذکر است شما تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس قادر به ابطال بلیط هستید و هنگام ابطال بلیط ، 10 درصد از مبلغ کل آن کسر می شود و مابقی مبلغ ، در اعتبار مالی حساب کاربری شما  برگشت داده خواهد شد.

نکته:پس از شارژ کاربری شما قادرید فقط از همان شرکت فروشنده بلیط خرید نمائید.

* ورود به حساب کاربری (پرونده شما)
1- انتخاب گزینه "گزارش خرید"
2- جستجوی بلیط مورد نظر
3- انتخاب گزینه "ابطال بلیط"

  راهنمای خرید بلیط در سایت پایانه ها

کاربر گرامی شما می توانید با عضویت در وب سایت پایانه ها ، از امکانات بالایـی نظیر خرید از طریـق اعتبار مالی، ابطال غیـرحضوری بلیط ، گزارش عملکرد، استعلام بلیط و ... بهره مند شوید.
از جمله این امکانات بی نظیر امکان تسویه حساب می باشد.
چنانچه شما قبلا از طریق این سامانه حساب خود را شارژ و تمایل به تسویه حساب خود با شرکت مربوطه داشتید کافیست گزینه ی تسویه حساب را انتخاب نموده، نام شرکتی که مایل به تسویه حساب هستید را انتخاب و سپس دکمه تسویه حساب را کلیک کنید. پس از طی مراحل فوق یک شماره برای شما نمایش داده خواهد شد آن را یادداشت و با دردست داشتن آن به شرکت مسافربری مربوطه مراجعه و پول خود را دریافت نمایید .
هم چنین اگر شما بلیطی خریداری نموده و آن را باطل کرده اید می توانید با انتخاب گزینه تسویه حساب و انتخاب شرکت مربوطه شماره تسویه حساب رادریافت کرده وهمراه آن به شرکت مورد نظر مراجعه و پول خود را دریافت نمایید .   شارژ مالی در وبسایت پایانه ها


USSD راهنمای خرید بلیط اتوبوس با استفاده از تکنولوژی

خرید از طریق تلفن همراه شامل دو مرحله می باشد که به تفضیل در زیر توضیح داده شده است:
مرحله اول دریافت کد رزرو از شرکت مورد نظر است.
برای این امر کافیست با شرکت مسافربری مورد نظر تماس حاصل نموده وپس از اعلام مقصد ، تاریخ و ساعت حرکت از اپراطور شرکت مسافربری کدرزرو خود را دریافت نمایید.
مرحله دوم پرداخت مبلغ بلیط:
برای پرداخت مبلغ بلیط با تلفن همراه خود #333*724* را شماره گیری نمایید و مراحل پرداخت وجه (توسط شماره کارت و رمز دوم) و تائید خرید را دنبال نمایید.
این مراحل به صورت تصویری در زیر به نمایش گذاشته شده است، پس از انجام مراحل زیر یک پیامک تائید شامل مشخصات کامل بلیط برای شما ارسال می گردد.

طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه طرح خاطره|خرید بلیط از طریق تلفن همراه